Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Türkçe Ücretsiz Son Sürüm Program İndirme Sitesi | February 12, 2016

Scroll to top

Top

Yorum Yok

Deer Hunter Reloaded türkçe bedava indir (Mac Programları) Avcılık oyunu 2013-2014 son sürüm yükle free donwload

sponsorlu baglantilar

Kısaca Program Hakkında: Deer Hunter Reloaded türkçe bedava indir (Mac Programları) Avcılık oyunu 2013-2014 son sürüm yükle free donwload bedava indir ücretsiz indir yükle free download türkçe son sürüm,

Kuzey Amerika’nın vahşi bölgelerinde mecera yaşamaya hazır mısınız? Deer Hunter Reloaded Mac bilgisayarınız ile oynayabileceğiniz heycan dolu avcılık oyunudur. Büyük bir ormanda avcılık deneyimi yaşayacağınız oyunda avcılığın tr yama türkçe dil paketi yaması tek link indir direk download windows8 windows7 xp ve vista için indir 32 bit 64 bit download ...

Deer Hunter Reloaded

Kuzey Amerika’nın vahşi bölgelerinde mecera yaşamaya hazır mısınız? Deer Hunter Reloaded Mac bilgisayarınız ile oynayabileceğiniz heycan dolu avcılık oyunudur.
Büyük bir ormanda avcılık deneyimi yaşayacağınız oyunda avcılığın bütün ayrıntılarını bulabileceksiniz. Oyunda dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ise avlarınıza sessizce yaklaşmak. Hayvanlar sizin orada olduğunuzu farkederse tüm planlarınız altüst olabiliyor.
Birden fazla silah seçeneği sunan oyunda X-RAY özellikli silahlarla avlarınızı istediğiniz bölgelerinden tek kurşunla avlayabilirsiniz. Nişan aldığınız nokta oldukça önemli çünkü ıskaladığınızda avınız çoktan kaçmış olacak. Üstelik Deer Hunter Reloaded Mac bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirilebilir.
İyi Eğlenceler!

 

  • Lisans : Ücretsiz

 

  • Boyut : 229 MB

 

  • Versiyon : 2.0.0

 

  • Dil : İngilizce

 

Sponsorlu Bağlantılar


Benzer Programlar!

Yorum Yapın