Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Türkçe Ücretsiz Son Sürüm Program İndirme Sitesi | April 29, 2016

Scroll to top

Top

Yorum Yok

Kaave Falı türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Kahve Falı Uygulaması 2013-2014 son sürüm yükle free donwload

sponsorlu baglantilar

Kısaca Program Hakkında: Kaave Falı türkçe bedava indir (iPhone Uygulamaları) Kahve Falı Uygulaması 2013-2014 son sürüm yükle free donwload bedava indir ücretsiz indir yükle free download türkçe son sürüm,

Çevrenizde içtiğiniz kahve’ nin falına bakacak bir kişi yok ise iPhone telefonunuzu kullanarak fincanınızın fotoğrafını çekin ve Kaave Falı’ na gönderin. Falcı Bacı sizin için kahve tr yama türkçe dil paketi yaması tek link indir direk download windows8 windows7 xp ve vista için indir 32 bit 64 bit download ...

Kaave Falı

Çevrenizde içtiğiniz kahve’ nin falına bakacak bir kişi yok ise iPhone telefonunuzu kullanarak fincanınızın fotoğrafını çekin ve Kaave Falı’ na gönderin. Falcı Bacı sizin için kahve falınızı yorumlasın.
Tamamen ücretsiz olarak iPhone telefonunuzda kullanabileceğiniz Kaave Falı uygulaması sayesinde içmiş olduğunuz kahvenin falına uzman yorumcular tarafından baktırabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey kahvenizi içtikten sonra fincanın fotoğrafını cihazınızın kamerası ile çekerek, uygulama üzerinden göndermek. 
Uygulama ile gönderdiğiniz fincan fotoğrafınız üzerinde bulunan şekil ve düzene göre yorumlanarak falınıza bakılır ve kendiniz ile ilgili verdiğiniz bilgiler esas alınarak burcunuza özel olarak da yorumlanabilmektedir. Yorumlanan falınızı fincan fotoğrafınız ile birlikte iPhone telefonunuzda saklayabilir, fincan fotoğrafınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

  • Lisans : Ücretsiz

  • Boyut : 8.4 MB

  • Versiyon : 2.2.1

  • Dil : Türkçe
  • Sponsorlu Bağlantılar


    Benzer Programlar!

    Yorum Yapın