Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Türkçe Ücretsiz Son Sürüm Program İndirme Sitesi | February 12, 2016

Scroll to top

Top

Yorum Yok

Kaliteli Video Birleştirme Programı İndir 2013-2014

sponsorlu baglantilar

Kısaca Program Hakkında: Kaliteli Video Birleştirme Programı İndir 2013-2014 bedava indir ücretsiz indir yükle free download türkçe son sürüm,

Etiketler: en iyi video birleştirme programı indir, gelişmiş video birleştirme programı türkçe, en güzel video birleştirme programı gezginler,en iyi video birleştirme programı, ücretsiz türkçe video birleştirme programı tamindir,video tr yama türkçe dil paketi yaması tek link indir direk download windows8 windows7 xp ve vista için indir 32 bit 64 bit download ...

Etiketler: en iyi video birleştirme programı indir, gelişmiş video birleştirme programı türkçe, en güzel video birleştirme programı gezginler,en iyi video birleştirme programı, ücretsiz türkçe video birleştirme programı tamindir,video birleştirme programı gezginler türkçe, video birleştirme programı download

VirtualDub Ekran Görüntüsü

VirtualDub, Adobe Premiere gibi genel amaçlı bir video editörüdür. Ücretsiz bir yazılım olan Virtual Dub piyasadaki ücretli görüntü düzenleme yazılımları karşısında güçlü bir alternatiftir. Program tüm standart codec’lerle uyumlu çalışıyor ve import özelliği sayesinde kullanıcılara piyasadaki bir çok ücretsiz görüntü düzenleme filtresini kullanma imkanı veriyor. Video yakalama (capture) desteği de sunan VirtualDub ile video dosyaları üzerinde dilediğiniz işlemleri kolaylıkla yapabileceksiniz.

indir1[1]

 

  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
  • Boyut: 1.6 MB
  • Arayüz: İngilizce
VirtualDub  Kullanımı – Nasıl Kullanılır-Nasıl Video Birleştirilir?
Video Kesme ve Birleştirme, Hızlı, Kaliteli, Ücretsiz VirtualDub Programı ile 
VirtualDub ücretsiz alanında başarılı bir video editörü. Programın özellikleri
anlatmakla bitecek gibi değil. Birçok ücretsiz eklentisi de mevcut. Bu anlatımda
video kesme ve birleştirme işlemini anlatmaya çalışacağım.Virtualdub programı filmleri keserken veya birleştirirken istersek tekrar kodlama
yapmıyor, bu yüzden hem hızlı bir biçimde kesip birleştirebiliyor, hemde kalite kaybı yaşanmıyor.
Filmlerin istemediğiniz kısımlarını filmden çıkarmak içinde kullanabilirsiniz indirme yöneticisini kullanarak indiriniz)
Boyut: 1.58MB
Kısıtlamalar: Ücretsiz
Desteklediği Biçimler: Bilgisayarınızda ne kadar codec varsa 

VirtualDub Kurulum

Tam olarak bir kurulumu yok ama aşağıdaki işlemi yapmak gerekiyor 

VirtualDub Film Kesme

Resim, takriben 10% (600×303) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (665×335) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Resim, takriben 10% (600×304) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (665×336) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Resim, takriben 11% (600×303) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (668×337) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Resim, takriben 10% (600×306) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (665×339) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Resim, takriben 11% (600×305) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (667×338) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Virtual Dub ile Video Birleştirme

Resim, takriben 10% (600×327) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (663×361) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Resim, takriben 10% (600×302) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (663×333) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Resim, takriben 10% (600×330) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (664×365) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Resim, takriben 10% (600×300) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (664×332) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Save As Full Processing Mode

Aşağıdaki resimde 1 numara ile gösterdiğim yeri yukarıdaki anlatımda Direct stream copy
seçiyorduk, bunun sebebi videoyu tekrar kodlamak istemediğimizdendir. Eğer filmin
kesmek istediğimiz bölümünü veya birleştirdikten sonra yeniden kodlamak istersek
Save As bölümünü aşağıdaki gibi yapmamız gerekir. Herhangi bir filmi yada klibi kodlamak
içinde filmi açıp Save As kısmını aşağıdaki gibi yapabiliriz. Her codec’in kendine özel
ayarları vardır

Resim, takriben 10% (600×437) ölçeklenmiştir. Orjinal boyutta (665×484) görmek için bu çubuğa tıklayın. Yeni bir pencerede açmak için resme tıklayın.

Sürekli kullandığım bir programdır(özellikle Divx ve Xvid için), video ile uğraşıyorsunuz yada arada bir gerek oluyorsa kolay kullanımlı ve küçük boyutlu bu programı en az bir defa denemenizi tavsiye ederim

Format Factory ile Video Birleştirme

Format Factory Ekran Görüntüsü
Format Factory bir multi fonksiyonel medya dönüştürücüsüdür. Videoları MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF, müzikleri MP3/OGG/WMA/M4A/WAV, resimleri JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/…. vb. dönüşümleri gerçekleştirebiliyor.Zarar görmüş video ve ses dosyalarını onarabiliyor, multimedya dosyalarının boyutlarını küçültebiliyor, iphone ve ipod formatlarına destek veriyor. Format factory aynı zamanda DVD ripleme işlemi de gerçekleştirebiliyor.
  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
  • Boyut: 50.2 MB
  • Arayüz: Türkçe
indir1[1]

 

Arkadaşlar bu konumuzda size Format Factory programı ile parça parça olan videolarınızı birleştirmeyi, tek bir video haline getirmeyi anlatacağım. Eğer adımları atlamadan uygularsanız sorunsuz bir şekilde birleştirme işlemini yapabilirsiniz. Tarafımca denenmiştir ve hiç bir sorun çıkmamıştır.

Öncelikle programımızı açtığımızda “Advanced” kısmına tıklıyoruz.

 

Format Factory ile Video Birleştirme

Daha sonrasında açılan menüden “Video Birleştirme” seçeneğine tıklıyoruz.

 

Açılan ekranda kırmızı ok ile gösterdiğim alana “Sürükle Bırak” yaparak ister video yükleyebilirsiniz. İsterseniz siyah ile çerçevelediğim “Tüm Dosyalar” a tıklayarak video seçebilirsiniz.

 

Format Factory ile Video Birleştirme

Birleştirmek istediğiniz videoları seçtikten sonra ister orjinal formatında bırakabilir isterseniz formatını değiştirebilirsiniz. Video formatını seçtikten sonra “Yüksek Kalite ve Büyüklük” tıklayarak video kalitesini değiştirebilir boyutunu düşürebilirsiniz. Ayarlarınızı kendinize göre yaptıktan sonra “Tamam” tıklayarak işlemi başlatma aşamasına geçebilirsiniz. Ben deneme amaçlı iki video seçtim.

 

Format Factory ile Video Birleştirme

Aşağıdaki menü karşınıza gelecektir. “Başla” basarak video birleştirme işlemine başlayabilirsiniz.

 

Format Factory ile Video Birleştirme

Birleştirmeye başladıktan sonra birleştirmek istediğiniz videoların boyutuna bağlı olarak birleştirme süresi değişkenlik gösterecektir. Yüzdesel olarak birleştirme işlemini görebilirsiniz. Birleştirme işlemi bittikten sonra “Çıktı Klasörü” tıklayarak videonuza ulaşabilirsiniz.

 

Format Factory ile Video Birleştirme

Sizde video birleştirme işlemi yapmak isterseniz aşağıda verdiğim adresten indirme işlemini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Nasıl Buldular?

  • video birletirme program gezginler

Benzer Programlar!

Yorum Yapın