Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Türkçe Ücretsiz Son Sürüm Program İndirme Sitesi | February 8, 2016

Scroll to top

Top

Yorum Yok

Line indir – Cep ( Android, iPhone, Blackberry ) Ücretsiz Mesajlaşma Programı – Son Sürüm Ücretsiz İndir Bedava Yükle

sponsorlu baglantilar

Kısaca Program Hakkında: Line indir – Cep ( Android, iPhone, Blackberry ) Ücretsiz Mesajlaşma Programı – Son Sürüm Ücretsiz İndir Bedava Yükle bedava indir ücretsiz indir yükle free download türkçe son sürüm,

Line ile arkadaşlarınız veya aileniz ile her zaman iletişimde olacaksınız. Android, iPhone, Blackberry, Windows Phone mobil cihazlarda çalışan uygulama ile ücretsiz sesli arama veya mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulama sayesinde tr yama türkçe dil paketi yaması tek link indir direk download windows8 windows7 xp ve vista için indir 32 bit 64 bit download ...

Line

Line ile arkadaşlarınız veya aileniz ile her zaman iletişimde olacaksınız. Android, iPhone, Blackberry, Windows Phone mobil cihazlarda çalışan uygulama ile ücretsiz sesli arama veya mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulama sayesinde iPhone, Android, Blackberry ve Windows Phone, Nokia ve Pc cihaz sahipleri birbirleri arasında ücretsiz bir şekilde mesajlaşabiliyor.

Herhangi bir limit Limit yok! Ne kadar istersen, o kadar ara ve mesaj atabiliyorsun.LINE’nın özellikleri hakkında daha fazla bilgi:

– Ücretsiz Sesli Aramalar!
Tüm LINE akıllı telefon kullanıcıları, ücretsiz ve yüksek kaliteli sesli aramaların keyfini çıkartabilir; ne zaman ve nerede olurlarsa olsunlar.
İstediğin kadar konuş ve her şeyden güzeli, bedava!

– Mesajlar sana hızla gönderilir!
Arkadaşlarına e-posta/sms atmak için zaman harcayacağına, renkli simgeler, fotoğraflar ve hatta konum bilgileriyle kolayca mesaj göndermek için LINE’ın mesaj fonksiyonunu kullan.

Line, Blackberry için Buraya tıklayınız.
Line, iOS ( iPhone – iPad ) için Buraya tıklayınız.
Line, Windows-mobil için Buraya tıklayınız.
Line, Pc için Buraya tıklayınız.
Line, Nokia için Buraya tıklayınız.
Sürüm    3.8.4
Boyut    17.0 Mb
Lisans    Ücretsiz
Dil    Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar


Benzer Programlar!

Yorum Yapın